مدهای جاودان

ضعیفمتوسطنسبتا خوبخوبعالی ( تعداد امتیاز ثبت شده : 1 ) Loading...

مدهای همیشه جاودان همه مردم با توجه به نوع نگرش خود از مدهایی پیروی می نمایند اما برخی از این مدها همیشه ماندگار هستند و از لحاظ زیبایی شناسی طول عمر بالایی دارند و برخی دیگر مهمان موقت هستند.
همیشه دلیل تعویض دکوراسیون و کابینت ها پایین بودن کیفیت متریال مصرفی نیست گاه دلزدگی یا عدم دریافت آرامش باعث تعویض کابینتهایی می گردد که هنوز به خوبی کار می کنند.
اشنیز چند توصیه مهم در خصوص انتخاب رنگها و متریال کابینت به شما می نماید:
۱- از رنگهای خود رنگ برای چوب استفاده کنید چون رنگ چوب اصالتاً زمینه قهوه ای یا کرم دارد و در روانشناسی رنگها قهوه ای رنگ طبیعت و راحتی است.
۲- رنگهای پوششی ضمن اینکه برای سلامتی مضر هستند، حس طبیعی بودن را از چوب می گیرند.
۳- قرار گرفتن در حد مرزها و بدون اغراق بودن رنگها از نکات بسیار مهم هستند، رنگهای براق یا جیغ مدت زمان کوتاهی جلب توجه می کنند، به طور مثال کفشهای ورنی(براق) اوایل دهه ۷۰ شمسی از مد خارج شدند و چند سالی است که دوباره مد شدند، البته شما بهتر می دانید که ورنی نفس های آخر را می کشد!
۴- خطوط مرتب در طراحی و استفاده از شکلهای ساده و کارا، باعث به روز بودن و کارایی همیشگی است، گاه فقط به خاطر مد روز بودن آشپزخانه خود را مربع یا منحنی یا ذوزنقه می سازیم.
۵- متریالی استفاده کنید که زیبایی آن با گذشت زمان باقی بماند، آیا چوب، کیف یا کفش چرم از مد خارج می شوند؟
۶- چوب مخصوصاً چوبهای دارای نقش و نگار همیشه روی مد هستند، تقریباً از ابتدای تاریخ تا کنون!! فقط نحوه استفاده و ظرافتهای آن تغییر کرده است.
۷- به عنوان یک قاعده عمومی در نظر داشته باشید که تعویض یک لباس از مد افتاده به مراتب هزینه کمتری از تعویض کابینت آشپزخانه دارد بنابراین در انتخاب میانه رو باشید و به طبیعت اطمینان نمایید.
برخی از متریال ها قرن هاست که در صدر به روزترین و زیباترین مواد هستند مانند چوب و سنگ بنابراین آزموده را آزمودن خطاست.

جستجو


محصولات اشنیز

فرم نظر سنجی


کدام یک از محصولات اشنیز جذابیت بیشتری برای شما داشت؟

View Results

مشترک خبرنامه شوید


ورود کاربران