چرا اشنیز ؟

چه دلایلی برای خرید از  Schniz  وجود دارد؟

تولید با استاندارد جهانی

کابینت ها دارای ابعاد و استانداردهای جهانی هستند که در نتیجه سالها تحقیق و پژوهش به دست آمده اند رعایت این استانداردها موجب آسایش و راحتی خریدار می شود. اشنیز محصولات خود را با استاندارد های جهانی و تحت دستورات استاندارد DIN آلمان تولید می نماید. رعایت استاندارد ارتفاع کانترها و میزها همچنین فواصل بین یونیت ها امر بسیار مهمی جهت راحتی کاربر و افزایش طول عمر محصول است که در اشنیز به دقت اجرا می شود.

iso_schniz

زیبایی و دوام

در بیشتر مواقع اگر کالایی زیباست، دوام لازم را ندارد و اگر با دوام است، زیبایی ندارد یکی از اولین اهداف اشنیز تلفیق این دو ویژگی است. در طراحی استاندارد محصولات، اشنیز این دو خاصیت و  ویژگی را رعایت نموده و گاه برخی از مشتریان اشنیز اصرار به انجام ایده خاصی به صورت سفارشی داشته اند که واقعاً زیبایی کار را دو چندان می کرده اما دوام را کاهش می داده، در این موارد اشنیز تمام تلاش خود را برای تغییر نظر مشتری انجام می دهد حتی به قیمت از دست دادن پروژه.

سلامت و محیط زیست

scs-certified-logo

با افزایش بیماری ها و همچنین اطلاع رسانی در خصوص آثار ویرانگر تخریب محیط زیست و استفاده از مواد سرطانزا مردم سراسر دنیا روی این امر حساس شدند به نحوی که می بینیم تشکل های مردمی بسیاری از محیط زیست و سلامت انسانها دفاع می نمایند. در ایران نیز هرچند دیر، مردم به این موضوع حساس شده و نسبت به آن موضع می گیرند و شرکتها نیز کم و بیش به رعایت مسایل محیط زیستی می پردازند، اما به واقع کدام یک از این شرکت ها حاضر هستند در عمل رفتار و اعمال خود را به بوته آزمایش بگذارند تا معلوم گردد دوستدار محیط زیست تنها شعاری زیباست برای تبلیغات یا واقعاً به آن عمل می شود.

اشنیز   برای حفاظت از تنها زیستگاه بشر  ((زمین)) و ساکنین آن اقدامات زیر را انجام می دهد:

استفاده از چوب جنگلهای کنترل شده بدین معنا که به ازای بریدن هر 1 درخت 3 درخت بجای آن کاشته می شود. مزرعه های چوب کمک شایانی به کاهش سرعت گرم شدن زمین و تولید اکسیژن می نمایند.

استفاده از ورقهای MDF و  MFC با استاندارد E1 که تضمین می نماید کمترین میزان گاز سرطان زای فرمالدئید در این محصولات موجود است.

استفاده از رنگهای طبیعی که هیچ گونه مواد شیمیایی در آن بکار نرفته است. این رنگها باعث حفظ سلامت: زمین- نیروی کار- و از همه مهمتر ریه مصرف کنندگان می شود.

جداسازی لوله کشی آب شرب از آب غیر شرب.

تفکیک زباله و ایجاد فرهنگ بازیافت زباله ها در خانواده کوچک اشنیز. انرژی ذخیره شده از بازیافت یک قوطی آلومینیومی می تواند باعث روشن بودن 3 تلوزیون شود.

استفاده از انرژی های پاک مانند باتری های خورشیدی.

استفاده از روشنایی های کم مصرف.

استفاده از تاسیسات گرمایشی در کارخانه همچون گرمایش از کف و گرما تاب با حداقل میزان مصرف انرژی.

انجام برنامه ریزی های دقیق و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در اتوماسیون اداری برای کاهش سفرهای درون شهری. در طول سال هزاران لیتر بنزین بر اثر اشتباهاتی از قبیل جاماندن کالا یا محصول یا تغییرات پیش بینی نشده مصرف می گردد.

خرید کاغذ از شرکتهای کاغذ سازی که برای تولید کاغذ درخت جنگلهای طبیعی را قطع نمی نمایند بلکه خود پرورش دهنده درختهای مخصوص این کار هستند و علاوه بر رفع نیاز صنعت کاغذ در تولید اکسیژن نیز سهم دارند.

خاموش کردن دستگاه های الکترونیکی در زمان عدم استفاده. یک دستگاه کپی که روشن مانده باشد به اندازه کپی کردن 1500 برگ انرژی مصرف میکند.‏

مستندات انجام این امور را از ما بخواهید.

تعهد به انجام تعهد!
متاسفانه محصولاتی که باید به سفارش مشتری ساخته و در محل نصب شوند به دلایل عدیده ای زمان بندی درستی ندارند، یکی از این دلایل عدم برآورد دقیق زمان لازم برای ساخت و نصب است به عبارتی پیمانکار تشخیص نمی دهد که چه میزان زمان برای ساخت نیاز دارد این برآوردها در اشنیز به دقت انجام شده و به کمک تجربه و ماشین آلات روز دنیا ما توانایی این را داریم که به تعهدات خود در موعد مقرر عمل نماییم. جهت تضمین انجام این موضوع در قرارداد ما برای تاخیر حمل پروژه خسارت تاخیر تعیین کرده ایم.

نصب دقیق و اجرای ظریف

هر اندازه هم که یک کالا تمیز و بدون ایراد تولید گردد اگر صحیح نصب نشود تمام دقت و ظرافت کار زیر سوال می رود. تکنسین های تیم نصب آموزش دیده هستند و همگی در استخدام شرکت می باشند بنابراین با توجه به امنیت شغلی که دارند خدمات بسیار مطلوبی به مشتریان ارایه می دهند و از لحاظ فنی به صورت مستمر در حال آموزش و ارتقاء می باشند.

پشتیبانی و ضمانت از کالا
پس از اتمام نصب هرگاه به هر طریقی و در هر زمانی معلوم گردد که اشنیز اشتباهی در تولید یا نصب داشته این اشتباه بدون هیچ هزینه ای بر طرف خواهد شد و اگر بعداً آسیبی به کالا برسد نیز طبق شرایط ضمانت نامه پشتیبانی از کالا انجام خواهد شد.

در محصولات چوبی همیشه ما قادر هستیم مجدداً محصول را تولید نموده بدون اینکه در رنگ آن تغییری ایجاد شود.

یراق آلات نیز مطابق ضمانت نامه کالا دارای ضمانت هستند و در مجموع شما با خرید از اشنیز می توانید اطمینان خاطر بابت خدمات و پشتیبانی از کالا داشته باشید.

مزایای بسیار دیگری هم در کالا و خدمات اشنیز وجود دارد که شما میتوانید از طریق حضور در فروشگاه یا تماس با ما از این مزایا مطلع شوید.

تاریخچه اشنیز

بیش از نیم قرن پیش شرکت چوبینه سازان(مالک برند اشنیز) پایه گذاری شد و به شیوه ای کاملا سنتی هماهنگ با فرهنگ و هنر زمان و

با ابزاری که متناسب با دوران خود بود به کار ادامه داد. آثار به یاد ماندنی هم چون بازسازی کاخ مرمر، ساخت سازه های چوبی پارک جمشیدیه و نمونه هایی دیگر محصول همان دوران و همان ابزار سنتی است.

در طول زمان همواره گام های موثر و محکمی جهت رشد و تکامل این صنعت برداشته شد اما از سال 1376  ما با استفاده از تجارب پدران و سوابق درخشان، با مدیریتی جوان و ایده های مدرن، دستگاه های تمام اتوماتیک را جایگزین ابزارآلات معمول نمودیم و تجارب اندوخته را با علم متخصصان و صنعتگران در آمیختیم.

این شرکت دارای دو برند اشنیز Schniz به شماره ثبت 176137 و چوبینه سازان choobineh sazan به شماره ثبت 141597 و همچنین علامت CS به شماره ثبت 141597 می باشد که هرسه مورد دراداره ثبت شرکتها و مالکیت های صنعتی و همچنین در پروتکلTrips در کشور سوئیس به ثبت رسیده و در انحصار این شرکت می باشد.

خط مشی مدیران و پرسنل اشنیز

اکنون و در این لحظه که دنیا بیش از پول و ثروت به انسانیت و کرامت انسانی نیاز دارد ، همگی ما هم قسم می شویم تا با رعایت موارد زیر موجب پیشرفت خود و سپس پیشرفت جامعه گردیم:

–           باید بدانیم که دانستن حقیقت ، حق هر مشتری است.

–           با رفتار و گفتار همسو و هم جهت اعتماد عمومی را جلب نماییم  .

–           همه آگاهیم که : سود یکی از هدف های سازمان می باشد اما اصلی ترین هدف نیست.

–           سخنان مشتری را شنیده و رضایت ایشان را جلب کنیم.

–           اولویت در هر کار سلامت انسان ها و محیط زیست است .

–           در صنعت چوب پیشرو بوده و این صنعت را با فرهنگ و اقلیم خود همگن نماییم .

–           همه مشتریان را از معایب و مزایای کالا و طرح های پیشنهادی آگاه گردانیم .

–           قبل از فروش به مشتری مشاوره دهیم ، حتی اگر هیچ قراردادی بین ما  منعقد نگردد .

همگی  ما شرافت خود را وثیقه این قسم قرار می دهیم تا موارد فوق را با تمام وجود اجرا و عمل نماییم.

جستجو


محصولات اشنیز

فرم نظر سنجی


کدام یک از محصولات اشنیز جذابیت بیشتری برای شما داشت؟

View Results

مشترک خبرنامه شوید


ورود کاربران