• کابینت کلاسیک
  • modern kitchen

ضعیفمتوسطنسبتا خوبخوبعالی ( تعداد امتیاز ثبت شده : 1 ) Loading...

ویلای مسکونی مهرشهر

پروژه های ویلایی لوکس دارای جزئیات و ریزه کاری های فراوان هستند، این ویلا ها هرچند به ظاهر یک واحد هستند اما فضاهای مختلفی دارند که باید با دقت تمام و ظرافت خاصی اجرا شوند چرا که مالکین این نوع از منازل ترجیح می دهند کارهای چوبی بیشتری داشته و به زیباترین شکل ممکن محل زندگی خود را طراحی نمایند.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه ویلای لوکس مهر شهر شامل کابینت های کلاسیک که از دو سو نما دارند. از یک سو به قسمت حال خصوصی و از سوی دیگر به پذیرایی مهمان. فضای داخل آشپزخانه آنقدر بزرگ بود که بتوان یک کابینت جزیره بزرگ در آن جای داد اما با توجه به داشتن فضای کافی برای جا دادن ظروف اکنون داشتن یک میز بزرگ برای صرف خوراک کنار خانواده مهم بود.

رنگ سنگ رویه کابینت توسط مشتری به نحوی انتخاب شد که با سنگ کف آشپزخانه هماهنگی خوبی داشت و اجرای یک ویترین و طبقه های دکوراتیو در محیط آشپزخانه یکی از جزئیاتی بود که زیبایی کار را دو چندان کرد.

مطبخ در قسمت پشت دیوار سینک قرار دارد که به راحتی می تواند به داخل آشپزخانه اصلی و حال خصوصی سرویس دهد که متاسفانه به دلیل محدودیت فضا امکان عکاسی از آن وجود نداشت.

در قسمت پایین این ویلا یک سوئیت 150 متری با طراحی مدرن برای پذیرایی و اقامت مهمانان وجود دارد که دارای تمامی امکانات می باشد. همانطور که در تصویر ملاحظه می نمایید کابینت مدرن این سوئیت با یک کتابخانه خاص ترکیب شده که در نوع خود منحصر به فرد است.

علاوه بر آشپزخانه ها تمامی کمدهای این ویلا نیز توسط تیم اشنیز طراحی و اجرا شد.

this English version

پروژه ها

جستجو


محصولات اشنیز

فرم نظر سنجی


کدام یک از محصولات اشنیز جذابیت بیشتری برای شما داشت؟

View Results

مشترک خبرنامه شوید


ورود کاربران