• کابینت کلاسیک

ضعیفمتوسطنسبتا خوبخوبعالی ( تعداد امتیاز ثبت شده : 1 ) Loading...

پروژه مسکونی جهانشهر
عکسها مربوط به یک پروژه دو واحدی کاملا شخصی در یک محیط آرام و دلنشین هستند.
در طبقه اول یک کار کلاسیک که به شکل خاصی فروتنانه می نماید اجرا شده ویژگی دیگراین کار کلاسیک انتخاب چوب با موج های طبیعی است این انتخاب خیلی راحت نیست چون سلیقه اکثر مردم به خاطر کارهای غیر چوبی که می بینند تغییر کرده و انتخاب همچین موج چوبی با اینکه بسیار زیباست اما همه گیر نیست. این مدل کار یک جور حس طبیعی به انسان منتقل می کند به نحوی که با نشستن روی این صندلی ها حس حضور در یک کلبه چوبی به انسان دسات می دهد.
طبقه دوم اما کمی اوضاع فرق می کرد طرح کلاسیک با رنگ و بوی دیگری اجرا شده که در تقسیم بندی های اشنیز به نام ((فولک)) شناخته می شود. رنگ سفید غیر پوششی که موجهای چوب را نشان میدهد و سنگ طبیعی که رویه آن براق شده است کار را بسیار زیبا کرده.
در طبقه دوم ما کابینت هوایی نداریم و پنجره ها بخش اعظم دیوارهای این آشپزخانه را تشکیل می دهند. به جای کابینت های دیواری کابینت های قدی بلند که فضایی معادل 3 برابر یک کابینت زمینی گنجایش دارند گذاشته شده است و یک کانتر جمع و جور فضای مناسبی برای صرف خوراک روزانه فراهم نموده است.
آشپزخانه مطبخ نیز با کابینت سری lifestyle ساخته شد. کابینتهای هوایی با رنگ سفید براق و کابینتهای زمینی از روکش طبیعی چوب استفاده شدند کار با دستگیره های چوبی توکار و هود توکار ارایه شده تا کمترین ناهماهنگی بصری به وجود آید.

پروژه ها

جستجو


محصولات اشنیز

فرم نظر سنجی


کدام یک از محصولات اشنیز جذابیت بیشتری برای شما داشت؟

View Results

مشترک خبرنامه شوید


ورود کاربران